Dans Kurslari

Dügün Dansi Kursu

Klasik kutlama sekillerinden kurtulup, farkli ve özel bir dans egitimi alarak kendinize ve sevdiklerinize unutulmaz bir ani yasatabilirsiniz. Dügün dansi sadece ailenizin ve arkadaslarinizin takdirli bakislarini almak için degil, birbirinize olan sevginizi bir kez daha gözler önüne sermeniz için de önemlidir.

Hayatta bir kere yasayabileceginiz o mühim gecede kendinize özel bir sarki ile dans etmek ileride hatirlayacaginiz tatli ve güzel anilardan olacaktir. Bunun için mutlaka farklilik yaratmak gerekmektedir.Hayran Bakislar Üzerinizde Olacak

Dügün Dans KursuSevenlerinizin sizi yalniz birakmadigi bu günde, hem dostlariniza eglenceli zamanlar yasatmak hem de esinizle sahne heyecani yasamak elinizde. Özgüveninizin tavan yapacagi bu etkinlik ileriki süreçlerde sosyallesmenize yardimci olacak fiziksel aktivitelerinizi hizlandirirken unutulmayacak bir an yasamaniza neden olacaktir.

Dügün dansi çalismalariniz, bireysel olarak degil çift olarak kazanimlarinizdir. Bu kazanimlarin en önemlisi ise aranizdaki iletisimdir. Esinizle aranizdaki koordinasyonuz sizi sasirtacak ve aranizdaki uyumu hizla arttiracaktir.

Dügün dansi kurslari ile evlilik arifesindeki diger çiftlerle tanisacak, yeni arkadasliklar kurup deneyimlerinizi paylasacaksiniz.


Müzik Seçimi!

Müzik seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, size duygu verip veremedigidir. Duygusal melodiler barindiran ve romantik sözlere sahip olan bir müzik sizin için her zaman avantaj olacaktir. Hareketli müzikler, gelinlik açisindan uygun olmayan bir seçimdir. Gelinlik ve damatliginizi seçerken koreografinize uygun olup olmadigini unutmayin. Koreografiniza muhakkak gelinliginizin modelini anlatin ya da gösterin.

Önceden tasarlanmis, hareketli müzikle dans etmeye ayarlanmis bir gelinlige sahipseniz ise; bu firsati kaçirmayin ve egitiminizde hizli parçalari tercih edin. Afem Dans Stüdyosunu tercih eden dans severlere ise seçilecek müzikler konusunda birçok alternatif sagliyoruz.


Egitime ne zaman baslamaliyiz?

Dügün dansi kursu genel yogunluga göre yaz aylarinda daha hareketli oluyor. Zamansizlik en büyük sorununuz olacak ancak en az 4 ders almaniz gerektigini bilmelisiniz. Bir an önce kursa yazilarak 6 seansta unutulmaz bir gün yasamak mümkün olacaktir.


Farkli Yeteneklerinizi Kesfedin!

Belirlediginiz müzigin ritmine göre seçim yapmalisiniz. Ögrenmesi kolay ve zarif olan Rumba, sizin için iyi bir seçim olabilir. Diger danslar hakkindaki bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.


Esimi nasil ikna ederim, neden AFEM’i seçmeliyim?

Türkiye’de erkeklerin birçogu kursa gitmek ve dans etmek konusunda çekingenlik gösterirler. Afem Kültür Sanat Merkezi olarak dügün dansi egitimi almak konusunda tereddütleri olan kisileri misafir ederek, dansin kazandiracagi özgüveni anlatip, asilmasi güç olan bu konuda önyargidan kurtarmayi saglamaya çalisiyoruz.

Bizimle birlikte bir yandan nasil dans edeceginizi ögrenirken diger yandan da esinizle birlikte çok iyi zaman geçirip hazirlik stresinden kurtulma imkâni bulacaksiniz.