Organizasyon

Dügün Organizasyonu

Dügün organizasyonlari gibi hayatinizda en güzel duygulari yasayacaginiz anlarda mutlaka o mekanin hayalinizdeki renkleri almasini istersiniz. Renkler ve biçimler hafizada kalabilen en önemli unsurlardir. Bunun için seçtiginiz mekani; fiyonklar, masa sandalye süslemeleri, kokteyl masasi süsleme, çiçekler, mumluklar, balonlar, isiklar, havai fisek gösterileri gibi ekipmanlarla süslüyoruz. Bu günde konuklarinizin ve sizin hizmetinizde olacak servis elemanlari, garsonlar, animatörler, sanatçilar, dansçilar, ses sistemleri gibi gerekli profesyonel personeli de sizlere sagliyoruz. Bir çok dügün organizasyon seçeneklerimiz ve size özel fiyat teklifimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Neler Yapiyoruz?

Gerçeklestirmeyi düsündügünüz dügün organizasyonu, nisan organizasyonu, kokteyl organizasyonu, davet organizasyonu, sirket ve kurumsal organizasyonlar, sünnet organizasyonu, dogum günü partileri, süsleme organizasyonu, açilis organizasyonu ve fuar organizasyonu gibi akliniza gelebilecek tüm organizasyon çesitlerinde sizlere gerek teknik ekipman, gerekse çalisacak personel açisindan her türlü hizmeti sunmaktadir.

Dügün organizasyonu süsleme, hizmetinizde masa süsleme, sandalye süsleme, gelin masasi süsleme, nisan organizasyonu süsleme, kokteyl masasi süsleme, davet süsleme, tüllerle süsleme, masa ve sandalyelerin giydirilmesi, kumas süsleme, çesitli süsler, nikah masasi süsleme, balonlarla süsleme, renk seçenekleri için bizleri arayabilirsiniz. Alis veris merkezi süsleme, isikli süslemeler, kir dügünü süsleme, kir dügünü balon süsleme, çesitli süslemeler, organizasyon süslemelerinizde bizleri arayabilir, fikir alis verisinde bulunabilirsiniz.

Yasaminizdaki en önemli günü unutulmaz kilmak için çalisan ekibimiz, yapilacak organizasyonu A'dan Z'ye tüm detaylari planlayip, uygulamasini yapmaktadir.